Bilety lotnicze z Polski do Antalii

już od 1001 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od1001 PLN
zWrocławia
od1029 PLN
zKrakowa
od1070 PLN
zPoznania
od1138 PLN
zBydgoszczy
od1243 PLN
zGdańska
od1273 PLN
zRzeszowa
od1983 PLN
zSzczecina
od1988 PLN
zŁódź
od5513 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Antalii są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Antalii zapłacisz tylko 1001 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Antalii niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Antalii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1001 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Antalii.
 


 
Największym i zarazem najpiękniejszym miastem tureckiej riwiery jest Antalya. Miasto liczy ponad milion mieszkańców, a w sezonie zjeżdża się tam jeszcze raz tylu turystów. Pomimo takiego tłoku, warto odwiedzić to niesamowite miejsce, pełne niezwykłych atrakcji.
 
Antalya to przede wszystkim wspaniałe widoki. Z jednej strony graniczy z wodami Morza Śródziemnego, z drugiej zaś leży u podnóża strzelistych gór Taurus. Bliskość górzystego terenu jest doskonałą okazją do spacerów oraz wędrówek, podczas których można podziwiać widoki zapierające dech w piersiach.
 
Miasto powstało około II wieku p.n.e., nie brakuje w nim więc zabytków. Najbardziej fascynującym jest Myra Necropolis – starożytne miasto z grobowcami wykutymi w skale. Tuż obok znajdują się ruiny rzymskiego amfiteatru. Wrażenie robi także XIII-wieczny Minaret Yivli, pierwsza islamska budowla w mieście. Meczet wznosi się na wysokość 38 metrów.
 
Antalya jest bardzo ładnym i zadbanym miastem z dużą ilością zielonych parków, piaszczystymi plażami, wąskimi uliczkami, przy których możesz zatrzymać się w jednej z tureckich kawiarni czy restauracji. W mieście odnajdziesz także liczne luksusowe hotele, świadczące gościom usługi na najwyższym poziomie.