Bilety lotnicze z Polski do Antalii

już od 1 010 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od1 010 PLN
zWarszawy
od1 022 PLN
zKatowic
od1 257 PLN
zPoznania
od1 296 PLN
zRzeszowa
od2 052 PLN
zGdańska
od2 593 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Antalii są realizowane z Wrocławia. Tanie loty z Wrocławia są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Wrocławia.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Wrocławia za bilety lotnicze z Polski do Antalii zapłacisz tylko 1 010 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Antalii niższą od powyższej z Wrocławia.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Antalii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1 010 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Antalii.
 


 
Największym i zarazem najpiękniejszym miastem tureckiej riwiery jest Antalya. Miasto liczy ponad milion mieszkańców, a w sezonie zjeżdża się tam jeszcze raz tylu turystów. Pomimo takiego tłoku, warto odwiedzić to niesamowite miejsce, pełne niezwykłych atrakcji.
 
Antalya to przede wszystkim wspaniałe widoki. Z jednej strony graniczy z wodami Morza Śródziemnego, z drugiej zaś leży u podnóża strzelistych gór Taurus. Bliskość górzystego terenu jest doskonałą okazją do spacerów oraz wędrówek, podczas których można podziwiać widoki zapierające dech w piersiach.
 
Miasto powstało około II wieku p.n.e., nie brakuje w nim więc zabytków. Najbardziej fascynującym jest Myra Necropolis – starożytne miasto z grobowcami wykutymi w skale. Tuż obok znajdują się ruiny rzymskiego amfiteatru. Wrażenie robi także XIII-wieczny Minaret Yivli, pierwsza islamska budowla w mieście. Meczet wznosi się na wysokość 38 metrów.
 
Antalya jest bardzo ładnym i zadbanym miastem z dużą ilością zielonych parków, piaszczystymi plażami, wąskimi uliczkami, przy których możesz zatrzymać się w jednej z tureckich kawiarni czy restauracji. W mieście odnajdziesz także liczne luksusowe hotele, świadczące gościom usługi na najwyższym poziomie.