Bilety lotnicze z Polski do Birmingham

Użyj opcji poniżej, by wyświetlić połączenia w wybranym kierunku.

Wybierz lotnisko wylotu z Polski
Wylot z Najtańsza linia lotnicza Cena za 1 osobę dorosłą
Gdańsk Ryanair
Bydgoszcz Ryanair
Katowice Ryanair
Kraków Ryanair
Poznań EUROWINGS
Warszawa KLM
Rzeszów Lufthansa
Wrocław Lufthansa
Łódź Lufthansa
Lublin LOT
Koszalin
Szczecin
Zielona Góra
Najlepsze znalezione ceny biletów lotniczych z Polski do Birmingham. Ceny biletów są orientacyjne.

Bilety lotnicze w okolice Birmingham. Sprawdź czy przylot do innego miasta nie jest tańszy:

Przy propozycji podana jest odległość od Birmingham i aktualna najniższa cena biletu z Polski.
Bilety lotnicze z Polski do Wielkiej Brytanii

Najtańsze loty do Birmingham są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze Ryanair. Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Birmingham zapłacisz tylko 198 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Birmingham niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Birmingham wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 198 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Birmingham.
 


 
Birmingham to bardzo duże miasto, leżące w samym sercu Wielkiej Brytanii. Jest to miasto nowoczesne, a jednocześnie silnie związane z historycznymi wydarzeniami z różnych dziedzin: nauki, kultury, rozrywki, które odegrały bardzo ważną rolę w życiu społeczeństw z całego świata. To właśnie Birmingham jest miejscem, w którym po raz pierwszy zaświeciła lampa gazowa. Tam również powstała maszyna parowa Jamesa Watta, a także pierwsza fabryka maszyn parowych. W Birmingham żył też Tolkien – autor wspaniałych opowieści o hobbitach. Jego fani mogą zwiedzić funkcjonujące w mieście Muzeum Tolkiena. Klimat Birmingham sprzyjał również powstaniu między innymi takich zespołów jak: Black Sabbath, Led Zeppelin czy Electric Light Orchestra. Poza tym jest to miasto zieleni, ponieważ nie brakuje tam parków i rezerwatów miejskich, z których największym jest Sutton. Uwagę w Birmingham przyciągają kanały wodne, służące niegdyś do transportu ludzi z jednej części miasta do drugiej. Współcześnie stanowią jedną z atrakcji turystycznych, zwłaszcza, że wzdłuż kanałów ciągną się wiktoriańskie domy.
 
Powrót do dawniejszych czasów umożliwia też odwiedzenie skansenu Back-to-backs, gdzie można ujrzeć życie rodzin robotniczych w Birmingham

Sprawdź ceny lotów do Birmingham w wybranym miesiącu

Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów do Birmingham z Polski w wybranym miesiącu.
Infolinia: 801 000 301 +48 61 62 62 022 pn-pt 9:00 do 20:00, sob 10:00 do 14:00, niedz. 17:00 do 21:00