Loty z Kijowa (KBP) do Katowic (KTW)

już od 1 143 PLN

Wylot
Powrót
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Kijowa do Katowic realizowany jest 11 wrzesień 2016 r. Najtańszy powrót z Katowic jest 18 wrzesień 2016 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KBP do KTW) wynosi: 1143 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Kijowa (KBP) do Katowic (KTW) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kijów Katowice obsługiwane są przez linie lotnicze LOT i Lufthansa. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Katowic) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Kijowa do Katowic.
 


Qatar loty Wizzair loty Ryanair loty AirFrance loty Lufthansa loty Lot loty Emirates loty KLM loty Air Berlin loty Singapore loty Austrian loty British loty

+48 61 626 20 22