Loty z Krakowa (KRK) do Rzymu (ROM)

Loty z KRK do ROM, wybierz daty i rezerwuj.

Tabela cen lotów
Kalendarz lotów
Najlepsze znalezione ceny lotów z Krakowa do Rzymu. Podane ceny są orientacyjne.

Loty Kraków Rzym? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Przy propozycji podana jest odległość od Krakowa (KRK) i aktualna najniższa cena dla danej pary miast.

Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Rzymu realizowany jest 16 października 2014 r. Najtańszy powrót z Rzymu jest 20 października 2014 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do ROM w październiku) wynosi: 286 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Rzymu (ROM) w październiku możesz sprawdzić w umieszczonej poniżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Rzym w październiku obsługiwane są przez linie lotnicze Ryanair i Alitalia. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Rzymu) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Rzymu.
 

Od 90 zł rabatu na bilety z Lublina (cała podróż Lufthansą). Promocja trwa do końca lipca. Loty do Frankfurtu w czwartki i niedziele.