Loty z Krakowa (KRK) do Rzymu (ROM)

już od 181 PLN

Wylot
Powrót
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Rzymu realizowany jest 06 grudzień 2016 r. Najtańszy powrót z Rzymu jest 13 grudzień 2016 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do ROM) wynosi: 181 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Rzymu (ROM) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Rzym obsługiwane są przez linie lotnicze Ryanair, Alitalia, KLM, Aegean Air, Austrian Airlines, Lufthansa, Brussels Airlines, Air France i Swiss. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Rzymu) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Rzymu.
 


Qatar loty Wizzair loty Ryanair loty AirFrance loty Lufthansa loty Lot loty Emirates loty KLM loty Air Berlin loty Singapore loty Austrian loty British loty

+48 61 626 20 22