Loty z Lublin (LUZ) do Gdańska (GDN)

już od 9 864 PLN

Wylot
Powrót
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Lublin do Gdańska realizowany jest 13 wrzesień 2016 r. Najtańszy powrót z Gdańska jest 17 wrzesień 2016 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z LUZ do GDN) wynosi: 9864 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Lublin (LUZ) do Gdańska (GDN) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Lublin Gdańsk obsługiwane są przez linie lotnicze Lufthansa. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Gdańska) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Lublin do Gdańska.
 


Qatar loty Wizzair loty Ryanair loty AirFrance loty Lufthansa loty Lot loty Emirates loty KLM loty Air Berlin loty Singapore loty Austrian loty British loty

+48 61 626 20 22