Loty z Lublin (LUZ) do Gdańska (GDN)

Loty z LUZ do GDN, wybierz daty i rezerwuj.

Tabela cen lotów
Kalendarz lotów
Najlepsze znalezione ceny lotów z Lublin do Gdańska. Podane ceny są orientacyjne.

Loty Lublin Gdańsk? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Przy propozycji podana jest odległość od Lublin (LUZ) i aktualna najniższa cena dla danej pary miast.

Najkorzystniejszy cenowo lot z Lublin do Gdańska realizowany jest 08 grudzień 2015 r. Najtańszy powrót z Gdańska jest 10 grudzień 2015 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z LUZ do GDN w grudniu) wynosi: 9675 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Lublin (LUZ) do Gdańska (GDN) w grudniu możesz sprawdzić w umieszczonej poniżej tabeli cen lotów.
 
Loty Lublin Gdańsk w grudniu obsługiwane są przez linie lotnicze Lufthansa. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Gdańska) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Lublin do Gdańska.
 

Loty w okolice Gdańska:
Obecnie oglądasz ceny lotów do Gdańska (GDN). Sprawdź czy przylot na inne lotnisko nie jest tańszy...
Biuro Obsługi Klienta: 801 000 301 lub +48 61 62 62022 pn.-pt. 9:00 do 20:00 | sob. 10:00 do 14:00 | niedz. 17:00 do 21:00