Wylot
Powrót
Zadzwoń do nas
Porozmawiaj z agentem

Tanie loty do Polski z Katanii

  • z Katanii (CTA) zmień
  • do Polski zmień
Utwórz alert cenowy
Wybierz lotnisko przylotu do Polski
Sortuj według:
Kraków955 PLN
Bydgoszcz
Gdańsk
Katowice
Koszalin
Łódź
Lublin
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Szczecin
Warszawa
Wrocław
Zielona Góra
Lot w obie strony. Ceny znalezione przez użytkowników w ciągu ostatnich 24 godzin.
Najtańsze połączenia lotnicze z Katanii są obecnie do Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Katanii do Polski w lutym zaczynają się od 955 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Katania Polska, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 13 październik 2016 r. Na powrót z Polski najlepiej wybrać 27 październik 2016 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Katania Polska warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Katanii do Polski w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Alitalia. Tanie loty Katania Polska są obecnie do Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Katanii do Krakowa oferują linie: Alitalia.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Polski z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Katanii do Polski. Pamiętaj, że oprócz połączeń z Katanii zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Włochy Polska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe niż Katania. Podane ceny są orientacyjne.
+48 61 62 62022