Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Katanii do Polski

od 1402 zł w obie strony
Zarezerwuj
Bilety z Katanii do Polski za 1 402 PLN
Najtańsze połączenia lotnicze z Katanii są obecnie do Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Katanii do Polski w grudniu zaczynają się od 1 402 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Katania Polska, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 15 grudzień 2015 r. Na powrót z Polski najlepiej wybrać 16 styczeń 2016 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Katania Polska warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Katanii do Polski w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Air Berlin. Tanie loty Katania Polska są obecnie do Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Katanii do Krakowa oferują linie: Air Berlin.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Polski z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Katanii do Polski. Pamiętaj, że oprócz połączeń z Katanii zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Włochy Polska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe niż Katania. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Katanii do Polski?


Wybierz najbardziej atrakcyjne połączenie...

Polska - miasta docelowe:

Najtańsze loty do Polski znalezione przez innych użytkowników:

Z Do Linia lotnicza Cena Dostępność
Katania
Air Berlin 1 402 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny biletów do Polski w wybranym miesiącu

Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów do Polski z różnych lotnisk Włochy w wybranym miesiącu.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu: Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków:
Biuro Obsługi Klienta: 801 000 301 lub +48 61 62 62022 pn.-pt. 9:00 do 20:00 | sob. 10:00 do 14:00 | niedz. 17:00 do 21:00