Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Syrii do Budapesztu

Zarezerwuj
Bilety z Syrii do Budapesztu
Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Syria Budapeszt warto rezerwować jak najwcześniej.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Budapesztu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Syrii do Budapesztu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Budapesztu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Syria Węgry nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Budapeszt. Podane ceny są orientacyjne.
 
Budapeszt – malownicze miasto nad Dunajem, to jedna z najpiękniejszych stolic współczesnej Europy, rozdzielona rzeką na dwie części – Budę i Peszt. W każdej znajdziesz na pewno niezwykłe atrakcje.
 
Udając się do Budy, zwiedzisz ogromny Zamek Królewski położony na wzgórzu, gotycki Kościół Macieja czy termy. Z najwyższego wzniesienia – Góry Gellerta - możesz podziwiać panoramę miasta. Nie zapomnij zatrzymać się na zielonej oazie, którą stanowi Wyspa Małgorzaty. Jest to idealne miejsce na spacer i wypoczynek, ale także na uprawianie sportów ze względu na liczne baseny oraz korty tenisowe, które tam się znajdują.
 
Udaj się z Budy do Pesztu, spacerując przez zabytkowe mosty, i podziwiaj neogotycki budynek Parlamentu, bazylikę św. Stefana, a także Plac Bohaterów ze wszystkimi jego atrakcjami. W pobliżu znajduje się Lasek Miejski, który po tej stronie Dunaju pełni rolę podobną do Wyspy Małgorzaty.
 
Będąc w Budapeszcie, koniecznie musisz spróbować słynnego gulaszu węgierskiego. Godny uwagi jest także lángos – węgierski placek z serem, boczkiem, czosnkiem oraz innymi dodatkami. Można kupić go w przyulicznych budkach w atrakcyjnej cenie. Natomiast Tokaj - węgierskie wino – z pewnością umili czas spędzony w stolicy Węgier.

Potrzebujesz alternatywy w okolicy Budapesztu?

Sprawdź ceny biletów do Budapesztu w wybranym miesiącu

Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów do Budapesztu z różnych lotnisk Syrii w wybranym miesiącu.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu: Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków:
Biuro Obsługi Klienta: 801 000 301 lub +48 61 62 62022 pn.-pt. 9:00 do 20:00 | sob. 10:00 do 14:00 | niedz. 17:00 do 21:00