Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Poznania do Faro

od 1649 zł w obie strony
Zarezerwuj
Loty do Faro za 1 649 PLN
Z Poznania do Faro jest 2579 km w lini prostej. Tanie loty z Poznania do Faro, w październiku zaczynają się od 1 649 PLN za połączenie tam i z powrotem.
 
Najniższa cena za połączenie lotnicze do Faro nie zawsze oznacza podróż krótką trasą, z minimalną liczbą przesiadek i najkrótszym czasem podróży. Oprócz połączeń między wybranymi miastami zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Portugalia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe i docelowe.

 
Na trasie Poznań Faro, tanie loty oferują głównie linie lotnicze i TAP Portugal. Aby skorzystać z najlepszej oferty cenowej (1 649 PLN) wybierz wylot 28 października 2014 r. Na podróż powrotną najlepiej wybrać 04 listopada 2014 r. Ceny połączeń lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Loty Poznań Faro warto rezerwować jak najwcześniej.
 

Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Poznania do Faro. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Faro z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska startowego. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Poznania do Faro? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Najtańsze loty do Faro znalezione przez innych użytkowników:

z Do Linia lotnicza cena Dostępność
Poznań
TAP Portugal 1 649 PLN
za osobę dorosłą
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu:' Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków: