Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Katowic do Florencji

od 1892 zł w obie strony
Zarezerwuj
Loty do Florencji za 1 892 PLN
Z Katowic do Florencji jest 950 km w lini prostej. Tanie loty z Katowic do Florencji, w październiku zaczynają się od 1 892 PLN za połączenie tam i z powrotem.
 
Najniższa cena za połączenie lotnicze do Florencji nie zawsze oznacza podróż krótką trasą, z minimalną liczbą przesiadek i najkrótszym czasem podróży. Oprócz połączeń między wybranymi miastami zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe i docelowe.

Katowice Florencja tanie loty: wybierz miesiąc i rezerwuj.

2700 zł1800 zł900 zł0 zł
PaźLisGruStyLutMarKwiMajCzeLipSieWrz

 
Na trasie Katowice Florencja, tanie loty oferują głównie linie lotnicze i Lufthansa. Aby skorzystać z najlepszej oferty cenowej (1 892 PLN) wybierz wylot 31 października 2014 r. Na podróż powrotną najlepiej wybrać 03 listopada 2014 r. Ceny połączeń lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Loty Katowice Florencja warto rezerwować jak najwcześniej.
 

Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Katowic do Florencji. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Florencji z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska startowego. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Katowic do Florencji? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Najtańsze loty do Florencji znalezione przez innych użytkowników:

z Do Linia lotnicza cena Dostępność
Katowice
Lufthansa 1 892 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny lotów do Florencji w wybranym miesiącu

Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów z Katowic do Florencji i rezerwuj natychmiast.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu:' Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków: