Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Malmo do Katowic

od 415 zł w obie strony
Zarezerwuj
Loty do Katowic za 415 PLN
Z Malmo do Katowic jest 700 km w lini prostej. Tanie loty z Malmo do Katowic, w grudniu zaczynają się od 415 PLN za połączenie tam i z powrotem.
 
Najniższa cena za połączenie lotnicze do Katowic nie zawsze oznacza podróż krótką trasą, z minimalną liczbą przesiadek i najkrótszym czasem podróży. Oprócz połączeń między wybranymi miastami zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Szwecja Polska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe i docelowe.

 
Na trasie Malmo Katowice, tanie loty oferują głównie linie lotnicze i Wizz Air. Aby skorzystać z najlepszej oferty cenowej (415 PLN) wybierz wylot 13 grudnia 2014 r. Na podróż powrotną najlepiej wybrać 08 stycznia 2015 r. Ceny połączeń lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Loty Malmo Katowice warto rezerwować jak najwcześniej.
 

Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Malmo do Katowic. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Katowic z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska startowego. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Malmo do Katowic? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Najtańsze loty do Katowic znalezione przez innych użytkowników:

z Do Linia lotnicza cena Dostępność
Malmo
Wizz Air 415 PLN
za osobę dorosłą
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu:' Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków:

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada 2014 roku jest nieczynna.