Podróżni (wg wieku)

Tanie loty do Kijowa

od 308 zł w obie strony
Zarezerwuj
Bilety lotnicze do Kijowa
Tanie połączenia lotnicze do Kijowa są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kijowa udostępniają linie lotnicze i UKRAINE.
 
W styczniu najtańsze loty do Kijowa są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 04 styczeń 2016 r. Powrót zaplanuj sobie na 14 styczeń 2016 r.Za tanie loty do Kijowa ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 308 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kijowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Kijowa z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: UKRAINE. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kijowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Ukrainy.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kijowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kijowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Mieszanka wpływów kulturowych i religijnych, architektoniczne cudo. Takie wspomnienia pozostawia Kijów w tysiącach głów turystów z niemalże całego świata.
 
Spacer po ukraińskiej stolicy bez wątpienia dostarczy Ci wielu wrażeń. Zobaczysz tam budowle z różnych okresów historycznych, w tym m.in. pozostałości dzieła Jarosława Mądrego - Złotej Bramy z XI wieku, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO Sobór Mądrości Bożej oraz monumentalny klasztor Ławrę Peczerską, barokowe cerkwie czy klasycystyczne i eklektyczne budynki.
 
Serce miasta bije na głównej alei – Chreszczatyku. Wzdłuż niego dostrzeżesz zarówno wspaniałe zabytki, socrealistyczne gmachy, jak i zdobycze nowoczesności – luksusowe hotele, butiki, centrum handlowe, a także pachnące lokalnymi przysmakami restauracje i kawiarenki. To jedna z najdroższych ulic Starego Kontynentu.
 
Kijów nazywany jest także zieloną stolicą. Malownicze parki nad Dnieprem, pełne egzotycznej roślinności ogrody botaniczne czy usytuowany na dwóch wyspach Hydropark – kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy z przystaniami, plażami, restauracjami i kasynem są doskonałą alternatywą na spędzenie wolnego czasu. Nie wahaj się i sprawdź sam.

Tanie loty do Kijowa?


Wybierz najbardziej atrakcyjne połączenie...

Potrzebujesz alternatywy w okolicy Kijowa?

Najtańsze loty do Kijowa znalezione przez innych użytkowników:

Z Do Linia lotnicza Cena Dostępność
Warszawa
UKRAINE 308 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny biletów do Kijowa w wybranym miesiącu

Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów do Kijowa z różnych lotnisk w wybranym miesiącu.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu: Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków:
Biuro Obsługi Klienta: 801 000 301 lub +48 61 62 62022 pn.-pt. 9:00 do 20:00 | sob. 10:00 do 14:00 | niedz. 17:00 do 21:00