Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Poznania do Kopenhagi

od 496 zł w obie strony
Zarezerwuj
Loty do Kopenhagi za 496 PLN
Z Poznania do Kopenhagi jest 448 km w lini prostej. Tanie loty z Poznania do Kopenhagi, w styczniu zaczynają się od 496 PLN za połączenie tam i z powrotem.
 
Najniższa cena za połączenie lotnicze do Kopenhagi nie zawsze oznacza podróż krótką trasą, z minimalną liczbą przesiadek i najkrótszym czasem podróży. Oprócz połączeń między wybranymi miastami zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Dania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe i docelowe.

Poznań Kopenhaga tanie loty: wybierz miesiąc i rezerwuj.

900 zł600 zł300 zł0 zł
LisGruStyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaź

 
Na trasie Poznań Kopenhaga, tanie loty oferują głównie linie lotnicze i SAS. Aby skorzystać z najlepszej oferty cenowej (496 PLN) wybierz wylot 23 stycznia 2015 r. Na podróż powrotną najlepiej wybrać 26 stycznia 2015 r. Ceny połączeń lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Loty Poznań Kopenhaga warto rezerwować jak najwcześniej.
 

Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Poznania do Kopenhagi. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kopenhagi z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska startowego. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Poznania do Kopenhagi? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Najtańsze loty do Kopenhagi znalezione przez innych użytkowników:

z Do Linia lotnicza cena Dostępność
Poznań
SAS 496 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny lotów do Kopenhagi w wybranym miesiącu

LisGruStyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaź
760 pln497 pln498 pln607 pln606 pln606 pln606 pln
Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów z Poznania do Kopenhagi i rezerwuj natychmiast.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu:' Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków: