Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Poznania do Kopenhagi

od 633 zł w obie strony
Zarezerwuj
Loty do Kopenhagi za 633 PLN
Z Poznania do Kopenhagi jest 448 km w lini prostej. Tanie loty z Poznania do Kopenhagi, w wrześniu zaczynają się od 633 PLN za połączenie tam i z powrotem.
 
Najniższa cena za połączenie lotnicze do Kopenhagi nie zawsze oznacza podróż krótką trasą, z minimalną liczbą przesiadek i najkrótszym czasem podróży. Oprócz połączeń między wybranymi miastami zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Dania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe i docelowe.

Poznań Kopenhaga tanie loty: wybierz miesiąc i rezerwuj.

900 zł600 zł300 zł0 zł
SieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCzeLip

 
Na trasie Poznań Kopenhaga, tanie loty oferują głównie linie lotnicze i LOT. Aby skorzystać z najlepszej oferty cenowej (633 PLN) wybierz wylot 27 września 2014 r. Na podróż powrotną najlepiej wybrać 19 grudnia 2014 r. Ceny połączeń lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Loty Poznań Kopenhaga warto rezerwować jak najwcześniej.
 

Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Poznania do Kopenhagi. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kopenhagi z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska startowego. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Poznania do Kopenhagi? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Najtańsze loty do Kopenhagi znalezione przez innych użytkowników:

Wylot z Przylot do Linia lotnicza Cena Dostępność
Poznań
LOT 633 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny lotów do Kopenhagi w wybranym miesiącu

SieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCzeLip
787 zł663 zł697 zł662 zł
Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów z Poznania do Kopenhagi i rezerwuj natychmiast.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu: Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków: