Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

19 lis 2019
21 lis 2019
Dodaj następny pokój

Tanie noclegi Moskwa

Standard hosteli w Moskwie jest dość wysokim. Wybierając się tam właściwie o każdej porze roku, powinieneś być w stanie znaleźć miejsce w jednym ze stołecznych tanich noclegów, ale lepiej jest zarezerwować sobie łóżko wcześniej. Pozwoli Ci to uniknąć tzw. “kwartir”, oferowanych przez ludzi na dworcach i lotniskach – nierejestrowanych prywatnych mieszkań, często o podłym standardzie.

Powinieneś wiedzieć jedną rzecz, poszukując miejsca na tanie noclegi. Moskwa oferuje nocleg w tanich hotelach, których standard jest na poziomie usług oferowanych w hostelach, nawet jeżeli hotel ma 1 lub 2 gwiazdki.
Ceny hosteli w Moskwie kształtują się na poziomie od do PLN za dobę dla osoby dorosłej. Podane ceny mogą dotyczyć pobytu w pokoju wieloosobowym.

Pokój w moskiewskim hostelu TNT tanie noclegi moskwa

Pokój w moskiewskim hostelu TNT

Lotnisko – tanie noclegi Moskwa

W Moskwie znajdują się 3 lotniska. Przy każdym z nich znajduje się kilka hosteli (lub hoteli oferujących tanie noclegi w Moskwie).

Domodiedowo noclegi

Przy lotnisku Domodiedowo mieszczą się hostele (tanie hotele): . Aby zarezerwować hostel przy lotnisku Domodiedowo, kliknij jeden z powyższych linków.

Szeremietiewo noclegi

Przy lotnisku Szeremietiewo mieszczą się hostele (tanie hotele): . Aby zarezerwować hostel przy lotnisku Wnukowo, kliknij jeden z powyższych linków.

Wnukowo noclegi

Przy lotnisku Wnukowo mieszczą się hostele (tanie hotele): . Aby zarezerwować hostel przy lotnisku Wnukowo, kliknij jeden z powyższych linków.

Moskwa hostele centrum

Jeżeli potrzebujesz noclegu w centrum Moskwy, skorzystaj z jednego z linków aby zarezerwować hostel natychmiast: . Możesz też podać daty na wyszukiwarce hosteli w Moskwie powyżej i kliknąć klawisz Szukaj.

, , , , ,

Comments are closed.