Air Berlin loty

   
   
Dodaj następny pokój
Air Berlin

Najtańsze loty Air Berlin

Loty Air Berlin (kraje)

Alert cenowy: Air Berlin Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.-pt. 9:00 - 20:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

, loty

Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi i bonusy

Pasażerowie linii Air Berlin korzystają z kilku taryf biletowych w klasie ekonomicznej i biznesowej: JustFly (dostępna wyłącznie w klasie ekonomicznej i na lotach krótko- i średniodystansowych), FlyDeal, FlyClassic, FlyFlex. Każda różni się ceną i gwarantuje inne opcje związane z ilością bagażu, zmianą rezerwacji, odprawą, zniżkami, etc. AirBerlin jako jedyny tani przewoźnik gwarantuje w cenie biletu napoje, przekąski i ciepły posiłek podczas lotu. Niemiecki przewoźnik oferuje wiele bonusów dla rodzin z dziećmi. Wartość biletu dla dziecka poniżej 2. roku życia wynosi 10% ceny regularnej, starsze pociechy do lat 12 mogą liczyć na 25% zniżkę. Natomiast na loty krajowe firma gwarantuje maluchom darmowe przeloty. Dodatkowymi udogodnieniami i pomocą ze strony personelu objęte są osoby niepełnosprawne i kobiety w ciąży.