Air Berlin loty

   
   
Dodaj następny pokój
Air Berlin

Najtańsze loty Air Berlin

Loty Air Berlin (kraje)

Alert cenowy Air Berlin Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.‑pt. 9:00 - 20:00

sob. 10:00 - 14:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

, loty

Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi i bonusy

Pasażerowie linii Air Berlin korzystają z kilku taryf biletowych w klasie ekonomicznej i biznesowej: JustFly (dostępna wyłącznie w klasie ekonomicznej i na lotach krótko- i średniodystansowych), FlyDeal, FlyClassic, FlyFlex. Każda różni się ceną i gwarantuje inne opcje związane z ilością bagażu, zmianą rezerwacji, odprawą, zniżkami, etc. AirBerlin jako jedyny tani przewoźnik gwarantuje w cenie biletu napoje, przekąski i ciepły posiłek podczas lotu. Niemiecki przewoźnik oferuje wiele bonusów dla rodzin z dziećmi. Wartość biletu dla dziecka poniżej 2. roku życia wynosi 10% ceny regularnej, starsze pociechy do lat 12 mogą liczyć na 25% zniżkę. Natomiast na loty krajowe firma gwarantuje maluchom darmowe przeloty. Dodatkowymi udogodnieniami i pomocą ze strony personelu objęte są osoby niepełnosprawne i kobiety w ciąży.