Bilety lotnicze do Alicante

już od 464 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od464 PLN
zNiemiec
od1075 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Najtańsze loty do Alicante są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze do Alicante zapłacisz tylko 464 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Alicante niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Alicante wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 464 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Alicante.
 


 
Masz ochotę powygrzewać się w gorącym słońcu nad Morzem Śródziemnym? Wybierz się do malowniczego Alicante, oferującego plaże, uznawane za jedne z najpiękniejszych w Hiszpanii. Alicante to jednak miasto nie tylko dla „leniwych” plażowiczów. Na urokliwe otoczenie składa się usłany wąskimi uliczkami Stary Rynek oraz liczne zabytki, symbolizujące historię miasta. Jednym z nich jest Castillo de Santa Barbara – twierdza położona na szczycie skalistej góry, wznoszącej się nad Alicante, skąd można cieszyć się cudownym widokiem na panoramę miasta. Ciekawostką jest, że mieszkańcy nazywają twierdzę „Twarzą Maura” ze względu na charakterystyczny kształt przypominający ludzką twarz. Inną atrakcją jest Bazylika de Santa Maria, najstarszy kościół z dwiema charakterystycznymi asymetrycznymi wieżami. Fani sztuki również znajdą coś dla siebie – Muzeum Archeologiczne, Muzeum de la Asegurada czy Museo de Belenes ze zbiorami dzieł mistrzów takich jak Picasso, Dali, Joan Miró czy Julio González. Gdy znudzony będziesz miał ochotę na odetchnąć świeżym, nadmorskim powietrzem, warto wybrać się na spacer kilkukilometrową promenadą Explanada de Espańa, uznawaną za symbol miasta. Tam też znajdziesz wiele klimatycznych kafejek, natomiast nocą pobawisz się do białego rana.

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.