Bilety lotnicze z Polski do Ankary

już od 967 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od967 PLN
zGdańska
od1203 PLN
zWrocławia
od1250 PLN
zPoznania
od1254 PLN
zLublin
od1285 PLN
zŁódź
od1759 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Ankary są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Ankary zapłacisz tylko 967 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Ankary niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Ankary wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 967 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Ankary.
 


 
Stolicą oraz drugim co do wielkości miastem w Turcji jest licząca 4,5 mln ludności Ankara. Jest to ważny ośrodek handlowy i przemysłowy w kraju, a także polityczny – znajduje się tam siedziba rządu tureckiego oraz wszystkie ambasady zagraniczne. Ankara jest jednym z najstarszych miast świata. Jej historia sięga jeszcze epoki brązu. Przez wieki przechodziła z rąk do rąk i znajdowała się pod panowaniem wielu ludów, dzięki czemu nieustannie się rozwijała. Dziś znajduje się tam znaczna ilość zabytków, będących pozostałością po minionych czasach. Już w okresie rzymskim stolica Turcji była ważnym ośrodkiem handlu, kultury i sztuki. Podobnie jest i dziś. W Ankarze możemy podziwiać szczególnie turecką sztukę, biorąc udział w koncertach ludowych kapel, pokazach tradycyjnego tańca folklorystycznego, oglądając tureckie przedstawienia teatralne czy filmowe, podziwiając lokalne występy baletowe i operowe, czytając literaturę autorstwa najznamienitszych tureckich pisarzy. Jeżeli szukasz wypoczynku, możesz udać się do jednego z pięknych parków miejskich. Stolica Turcji szczyci się również dużym zapleczem tureckich łaźni, w których doświadczysz wspaniałego relaksu.