Bilety lotnicze z Polski do Antalii

już od 777 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od777 PLN
zWarszawy
od777 PLN
zWrocławia
od1126 PLN
zKatowic
od1197 PLN
zGdańska
od1368 PLN
zPoznania
od1425 PLN
zRzeszowa
od1739 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Antalii są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Antalii zapłacisz tylko 777 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Antalii niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Antalii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 777 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Antalii.
 


 
Największym i zarazem najpiękniejszym miastem tureckiej riwiery jest Antalya. Miasto liczy ponad milion mieszkańców, a w sezonie zjeżdża się tam jeszcze raz tylu turystów. Pomimo takiego tłoku, warto odwiedzić to niesamowite miejsce, pełne niezwykłych atrakcji.
 
Antalya to przede wszystkim wspaniałe widoki. Z jednej strony graniczy z wodami Morza Śródziemnego, z drugiej zaś leży u podnóża strzelistych gór Taurus. Bliskość górzystego terenu jest doskonałą okazją do spacerów oraz wędrówek, podczas których można podziwiać widoki zapierające dech w piersiach.
 
Miasto powstało około II wieku p.n.e., nie brakuje w nim więc zabytków. Najbardziej fascynującym jest Myra Necropolis – starożytne miasto z grobowcami wykutymi w skale. Tuż obok znajdują się ruiny rzymskiego amfiteatru. Wrażenie robi także XIII-wieczny Minaret Yivli, pierwsza islamska budowla w mieście. Meczet wznosi się na wysokość 38 metrów.
 
Antalya jest bardzo ładnym i zadbanym miastem z dużą ilością zielonych parków, piaszczystymi plażami, wąskimi uliczkami, przy których możesz zatrzymać się w jednej z tureckich kawiarni czy restauracji. W mieście odnajdziesz także liczne luksusowe hotele, świadczące gościom usługi na najwyższym poziomie.