Bilety lotnicze z Polski do Antwerpii

już od 6350 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Antwerpii są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Antwerpii zapłacisz tylko 6350 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Antwerpii niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Antwerpii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 6350 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Antwerpii.
 


 
Ważnym ośrodkiem handlowym i naukowym w Belgii jest jedno z największych portowych miast w całej Europie – Antwerpia. Powstała w średniowieczu osada, szybko zaczęła się rozwijać dzięki dostępowi do morza. Jej wiek przyczynił się również do tego, że obecnie w mieście odnajdziemy liczne atrakcje architektoniczne, które w większości jednak pochodzą z XVI i XVII wieku. Podczas wizyty w mieście, nie można pominąć przede wszystkim XI-wiecznego, potężnego zamku Het Steen, który początkowo pełnił rolę obronnej twierdzy miasta, następnie więzienia, a dziś znajduje się w nim Narodowe Muzeum Morskie. Zachwyt wzbudza również neobarokowy budynek dworca głównego, zbudowany z marmuru, kamienia, żelaza i szkła. Wnętrze budowli jest tak piękne, że miejsce to mogłoby konkurować z najpiękniejszymi pałacami w Europie. Warto odwiedzić też zabytki sakralne, np. kościół św. Karola Boromeusza, w którym możemy podziwiać dzieła Petera Paula Rubensa czy katedrę Najświętszej Marii Panny – jedną z pierwszych gotyckich budowli w Europie. Antwerpia słynie z diamentów. W mieście funkcjonuje największy na świecie sklep z diamentami Diamondland, który obowiązkowo powinna odwiedzić każda kobieta.