Bilety lotnicze do Bangkoku

już od 2661 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od2661 PLN
zNiemiec
od2751 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Gorąco, tłoczno i gwarno... Tak właśnie jest w Bangkoku. Pobyt w Tajlandii dla wielu staje się niesamowitą okazją do poznania z bliska pociągającej azjatyckiej egzotyki. Przejazd taksówką z lotniska do hotelu może być pierwszą atrakcją powodującą szybsze bicie serca. Na zatłoczonych ulicach trudno określić dokładnie gdzie się jest. Miasto wita serdecznie każdego przybysza oferując moc atrakcji. Znajdujące się w każdej dzielnicy salony masażu tajskiego zapewniają relaks na najwyższym poziomie. Miłośnicy sportów walki powinni skierować się na arenę Lumpinee, gdzie najlepsi zawodnicy boksu tajskiego codziennie toczą między sobą brutalne pojedynki. Pod miastem położona jest słynna Pattaya, znana na całym świecie z klubów oraz niezwykle ekscytującego nocnego życia. Niemałą atrakcją dla odwiedzających jest również farma krokodyli Samut Prakan. Codziennie treserzy przeprowadzają pokazy zapasów z ogromnymi gadami. Dla smakoszy, farma przygotowała restaurację mającą w swoim menu takie przysmaki, jak kotlet z krokodyla. Niezwykle popularne jest także Cobra Show, podczas którego tresowane węże walczą z mangustami ku uciesze tłumów odwiedzających. Bangkok jest miastem niezwykłym które początkowo może przytłoczyć ilością atrakcji, jednak warto je odwiedzić i przekonać się, czym może zaskoczyć stolica Krainy Uśmiechu.
 
Najtańsze loty do Bangkoku są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze do Bangkoku zapłacisz tylko 2661 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Bangkoku niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Bangkoku wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2661 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bangkoku.