Bilety lotnicze z Kostaryki do Bangkoku

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Gorąco, tłoczno i gwarno... Tak właśnie jest w Bangkoku. Pobyt w Tajlandii dla wielu staje się niesamowitą okazją do poznania z bliska pociągającej azjatyckiej egzotyki. Przejazd taksówką z lotniska do hotelu może być pierwszą atrakcją powodującą szybsze bicie serca. Na zatłoczonych ulicach trudno określić dokładnie gdzie się jest. Miasto wita serdecznie każdego przybysza oferując moc atrakcji. Znajdujące się w każdej dzielnicy salony masażu tajskiego zapewniają relaks na najwyższym poziomie. Miłośnicy sportów walki powinni skierować się na arenę Lumpinee, gdzie najlepsi zawodnicy boksu tajskiego codziennie toczą między sobą brutalne pojedynki. Pod miastem położona jest słynna Pattaya, znana na całym świecie z klubów oraz niezwykle ekscytującego nocnego życia. Niemałą atrakcją dla odwiedzających jest również farma krokodyli Samut Prakan. Codziennie treserzy przeprowadzają pokazy zapasów z ogromnymi gadami. Dla smakoszy, farma przygotowała restaurację mającą w swoim menu takie przysmaki, jak kotlet z krokodyla. Niezwykle popularne jest także Cobra Show, podczas którego tresowane węże walczą z mangustami ku uciesze tłumów odwiedzających. Bangkok jest miastem niezwykłym które początkowo może przytłoczyć ilością atrakcji, jednak warto je odwiedzić i przekonać się, czym może zaskoczyć stolica Krainy Uśmiechu.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Kostaryki do Bangkoku niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Kostaryki do Bangkoku wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bangkoku.