Bilety lotnicze z Polski do Bangkoku

już od 2814 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od2814 PLN
zKrakowa
od2900 PLN
zGdańska
od3148 PLN
zWrocławia
od3267 PLN
zKatowic
od3681 PLN
zPoznania
od3696 PLN
zSzczecina
od4657 PLN
zBydgoszczy
od4979 PLN
zRzeszowa
od5747 PLN
zZielonej Góry
od14392 PLN
zLublin
od21454 PLN
Gorąco, tłoczno i gwarno... Tak właśnie jest w Bangkoku. Pobyt w Tajlandii dla wielu staje się niesamowitą okazją do poznania z bliska pociągającej azjatyckiej egzotyki. Przejazd taksówką z lotniska do hotelu może być pierwszą atrakcją powodującą szybsze bicie serca. Na zatłoczonych ulicach trudno określić dokładnie gdzie się jest. Miasto wita serdecznie każdego przybysza oferując moc atrakcji. Znajdujące się w każdej dzielnicy salony masażu tajskiego zapewniają relaks na najwyższym poziomie. Miłośnicy sportów walki powinni skierować się na arenę Lumpinee, gdzie najlepsi zawodnicy boksu tajskiego codziennie toczą między sobą brutalne pojedynki. Pod miastem położona jest słynna Pattaya, znana na całym świecie z klubów oraz niezwykle ekscytującego nocnego życia. Niemałą atrakcją dla odwiedzających jest również farma krokodyli Samut Prakan. Codziennie treserzy przeprowadzają pokazy zapasów z ogromnymi gadami. Dla smakoszy, farma przygotowała restaurację mającą w swoim menu takie przysmaki, jak kotlet z krokodyla. Niezwykle popularne jest także Cobra Show, podczas którego tresowane węże walczą z mangustami ku uciesze tłumów odwiedzających. Bangkok jest miastem niezwykłym które początkowo może przytłoczyć ilością atrakcji, jednak warto je odwiedzić i przekonać się, czym może zaskoczyć stolica Krainy Uśmiechu.
 
Najtańsze loty do Bangkoku są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Bangkoku zapłacisz tylko 2814 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bangkoku niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bangkoku wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2814 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bangkoku.