Bilety lotnicze z Polski do Bari

już od 246 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od246 PLN
zKrakowa
od356 PLN
zGdańska
od550 PLN
zRzeszowa
od704 PLN
zPoznania
od725 PLN
zKatowic
od807 PLN
zBydgoszczy
od5064 PLN
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bari są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Bari zapłacisz tylko 246 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bari niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bari wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 246 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bari.
 


 
Miastem nieodłącznie związanym z polską historią jest włoskie Bari. To właśnie stamtąd wywodził się ród Sforzów, z którego pochodziła polska królowa Bona, żona Zygmunta Starego i matka Zygmunta Augusta. Do jednego z największych zabytków miasta należy zaliczyć zatem XVI-wieczny pałac Sforzów - Castel del Monte. Z kolei w potężnej, XI-wiecznej bazylice św. Mikołaja, odnajdziemy nagrobek królowej, zbudowany w 1593 roku. W istniejącym od VI wieku mieście, znajduje się bardzo wiele wspaniałych zabytków, które częściowo stanowią połączenie sztuki Wschodu i Zachodu. Warto odwiedzić więc także renesansowy zamek cesarski Fryderyka II czy gotycką katedrę. Bari jest bardzo ważnym ośrodkiem edukacyjnym we Włoszech. Znajduje się tam najpopularniejszy w całym kraju uniwersytet oraz jedyna włoska politechnika. Mieszkańcy miasta słyną z dużego poczucia humoru i zamiłowania do dobrej zabawy. Świadczy o tym chociażby hucznie obchodzone 8 maja święto patrona Bari – św. Mikołaja. Położenie w południowo-wschodniej części Włoch, nad Morzem Adriatyckim, sprawia, że miasto stanowi też doskonałe miejsce na urlop czy wakacyjny wypoczynek.