Bilety lotnicze z Polski do Belgradu

już od 718 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od718 PLN
zKrakowa
od720 PLN
zWarszawy
od726 PLN
zGdańska
od757 PLN
zWrocławia
od881 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Belgradu są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Belgradu zapłacisz tylko 718 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Belgradu niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Belgradu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 718 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Belgradu.
 


 
Jednym z najstarszych miast Europy jest Belgrad, ulokowany przy ujściu Sawy do Dunaju. Pierwsza osada w miejscu obecnej stolicy Serbii pojawiła się około 400 lat p.n.e. Jako Belgrad jednak funkcjonuje ona od IX wieku. Tak długa i bogata historia powoduje, że miasto pełne jest różnorodnych zabytków, które koniecznie musisz zobaczyć. Należy do nich na przykład twierdza Kalemegdan, zbudowana przez Rzymian przed naszą erą. Zwiedzający mogą zobaczyć także znajdujące się w pobliżu antyczne wykopaliska. Jeśli pragniesz poczuć klimat starego Belgradu, udaj się na Skadarliję, starą, ale bardzo malowniczą uliczkę, przy której mieszczą się stylowe kawiarnie oraz restauracje. Belgrad to także niezwykłe muzea. Jedno z nich znajduje się w XIX-wiecznym pałacu księżnej Ljubicy, gdzie można podziwiać nie tylko wspaniałe wnętrze urządzone w stylu charakterystycznym dla tamtejszych czasów, ale także przepiękny ogród.
 
W mieście odnajdziesz liczne świątynie należące do rozmaitych wyznań: kościoły katolickie, katedry, cerkwie, meczety, a nawet synagogę.
 
Po wielogodzinnym zwiedzaniu możesz odpocząć w jednej z najsłynniejszych kawiarni, kryjącej się pod tajemniczą nazwą „?”. Co kryje się pod znakiem zapytania? Sprawdź sam!