Bilety lotnicze z Polski do Bergen

już od 114 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od114 PLN
zWarszawy
od512 PLN
zKrakowa
od568 PLN
zSzczecina
od773 PLN
zWrocławia
od1031 PLN
zPoznania
od1200 PLN
zKatowic
od1315 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bergen są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Bergen zapłacisz tylko 114 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bergen niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bergen wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 114 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bergen.
 


 
Bergen położone jest w samym sercu norweskich fiordów. Miasteczko znane jest także z targu rybnego oraz hanzeatyckiego portu Bryggen wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Niezależnie więc, czy fascynuje Cię norweska przyroda czy dziedzictwo kulturowe, w Bergen z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
 
Spacer wąskimi uliczkami Bryggen, wśród drewnianych budynków jest niezwykłą podróżą w czasie. Dzięki wykopaliskom przeprowadzonym na tym terenie, w pobliskim muzeum można podziwiać handel. Rękodzieło i życie codzienne ludzi z okresu średniowiecza. W pobliżu warto także zajrzeć do najstarszej budowli w mieście – kościoła św. Marii z XII w. Wśród kilku znajdujących się w mieście muzeów, najcenniejsze wydają się być zbiory Muzeum Edvarda Griega, słynnego norweskiego kompozytora.
 
Będąc w Bergen, koniecznie należy wybrać się do akwarium, gdzie można obserwować m.in. życie fok, pingwinów, krokodyli, węży i żółwi. Niezwykłym doświadczeniem jest ponadto wizyta w Centrum Nauki Bergen VILVITE, gdzie przeprowadzisz ciekawe eksperymenty, wykonasz odwiert w poszukiwaniu ropy naftowej, staniesz za sterem łodzi podwodnej lub przygotujesz prognozę pogody na następny dzień. Planując natomiast wypad poza miasto, poleca się szczególnie pobliskie fiordy oraz odległe o 50 km wrzosowiska.