Bilety lotnicze do Berlina

już od 569 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNorwegii
od569 PLN
zPolski
od577 PLN
zHolandii
od673 PLN
zWłoch
od678 PLN
zGrecji
od1180 PLN
zMalty
od1428 PLN
zTanzanii
od4023 PLN
zTajlandii
od4158 PLN
zStanów Zjednoczonych
od6578 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zWielkiej Brytanii
Najtańsze loty do Berlina są realizowane z Stavangeru. Tanie loty z Stavangeru są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Stavangeru.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Stavangeru za bilety lotnicze do Berlina zapłacisz tylko 569 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Berlina niższą od powyższej z Stavangeru.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Berlina wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 569 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Berlina.
 


 
Czy w podróż marzeń warto wybrać się do którejś z europejskich stolic? Myślisz sobie – nieprzyjemny tłok, wszystkim znane zabytki i brak jakichkolwiek elementów zaskoczenia? Zweryfikuj swoje poglądy w Berlinie, z pewnością zmienią się o 180 stopni. Brama Brandenburska, pozostałości Muru Berlińskiego, Katedra Berlińska czy słynna Wieża Telewizyjna to nie jedyne znaki rozpoznawcze niemieckiej stolicy. Miasto nad Sprewą doskonale łączy nowoczesność z historią. Miejsca typowe dla XXI wieku, takie jak dzielnica Mitte czy Plac Poczdamski wspaniale kontrastują z historycznymi pozostałościami. Chcesz przenieść się w czasy minionych epok? Udaj się na Museumsinsel - wyspę muzealną. Liczba interesujących muzeów przyprawi Cię o zawrót głowy.
 
Berlin to także prestiżowe wydarzenia kulturalne, ciekawe festiwale, koncerty i wystawy. Masz ochotę zapomnieć o problemach i dobrze się bawić? Skosztuj zimnego piwa, ulubionego napoju Niemców, a potem poznaj okolice Berlina. Szalej w podberlińskim raju - Tropical Islands. Zobacz pobliski Poczdam, miejsce gdzie rozstrzygały się losy Europy, i odkryj jego osobliwości – a wśród nich koniecznie dawną kolonię rosyjską – Alexandrowkę.