Bilety lotnicze z Polski do Bolonii

już od 120 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od120 PLN
zKrakowa
od198 PLN
zKatowic
od215 PLN
zWrocławia
od252 PLN
zGdańska
od702 PLN
zRzeszowa
od712 PLN
zPoznania
od762 PLN
zBydgoszczy
od765 PLN
zSzczecina
od872 PLN
zLublin
od7103 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bolonii są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Bolonii zapłacisz tylko 120 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bolonii niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bolonii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 120 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bolonii.
 


 
Ta wspaniała włoska nazwa zapewne wielu kojarzy się z jednym z najpopularniejszych na świecie dań – spaghetti bolognese. Pomysł na przepyszny makaron z pastą pomidorową, mięsem oraz parmezanem zrodził się właśnie w Bolonii. Miasto słynie również z niesamowitych szynek, kiełbas czy serów, których musisz skosztować, będąc w tym miejscu.
 
Oprócz niepowtarzalnej kuchni, Bolonia ma do zaoferowania także niezwykłe zabytki. Ze względu na niewielki rozmiar miasta, znajdują się one blisko siebie. Należy do nich główny plac miasta – Piazza Maggiore, przy którym mieści się gmach miejskiego muzeum, a także pomnik papieża Grzegorza XIII czy potężna katedra San Petronio. W niewielkim kościele San Domenico z kolei zwiedzający mogą podziwiać dzieła wspaniałego artysty Michała Anioła! Bolonia nazywana jest miastem studentów, a wszystko przez to, że właśnie w tym mieście został założony pierwszy europejski uniwersytet. Warto zaznaczyć także, że wykładał na nim przez kilka lat nawet polski poeta-wieszcz Adam Mickiewicz. Bolonia nie należy do miejsc tłumnie odwiedzanych przez turystów, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.