Bilety lotnicze z Polski do Bordeaux

już od 189 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od189 PLN
zWarszawy
od837 PLN
zGdańska
od945 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bordeaux są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Bordeaux zapłacisz tylko 189 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bordeaux niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bordeaux wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 189 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bordeaux.
 

Bordeaux jest przepięknym miastem na zachodzie Francji, w odległości około 50 km od wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, może pochwalić się zapleczem 350 zabytków. Najważniejszym miejscem jest jednak Starówka, na której obszarze odnajdziemy m.in. pozostałości obronnych murów czy rzymski amfiteatr. Znajduje się tam również wiele zabytków sakralnych. Warto odwiedzić np. średniowieczny kościół św. Michała, katedrę św. Andrzeja, kościół św. Bruna czy kościół Notre-Dame. Przepiękne miasto tętni życiem, zwłaszcza po zachodzie słońca, kiedy każdy może zająć wygodne miejsce z jednej z wielu knajp czy restauracji i delektować się przepysznym jedzeniem. Bordeaux słynie również na całym świecie z produkcji wspaniałego wina. Na tysiącach hektarów w okolicy miasta rozciągają się winnice. Z miejscowych owoców powstaje aż 57 gatunków pysznego trunku. Jeżeli pragniesz zakupić smakołyki lub jedno z lokalnych win w Bordeaux, udaj się na Targ Kapucynów. Można tam nie tylko dokonać zakupu wielu różnorodnych produktów, ale i skosztować ich, czy zamienić kilka słów z niezwykle miłymi sprzedawcami.