Bilety lotnicze z Polski do Bostonu

już od 2195 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od2195 PLN
zGdańska
od2231 PLN
zWarszawy
od2240 PLN
zWrocławia
od2596 PLN
zKatowic
od2987 PLN
zPoznania
od3880 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bostonu są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Bostonu zapłacisz tylko 2195 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bostonu niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bostonu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2195 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bostonu.
 


 
Boston był jednym z pierwszych miejsc, do którego przybyli europejscy osadnicy. Dzisiaj miasto jest zdecydowanie rozleglejsze oraz urokliwsze niż tamten angielski odpowiednik. Warto przylecieć do tej ekskluzywnej metropolii w poszukiwaniu bogatego dziedzictwa, eleganckiego nabrzeża Nowej Anglii oraz kosmopolitycznej atmosfery. W przeciwieństwie do innych amerykańskich miast, Boston ze względu na swoją historię jest bardzo rozpoznawalny, uważany nawet za miejsce narodzin Stanów Zjednoczonych, formalnie za stolicę Nowej Anglii. Nie trzeba być znawcą, żeby zidentyfikować charakterystyczną nadmorską panoramę czy słynne dzielnice. W Bostonie z pewnością istnieje bogactwo turystycznych atrakcji. Zwiedzanie powinieneś rozpocząć od popularnych pieszych tras – Duck Tours wokół najsłynniejszych zabytków, w tym również rejs do portu. Obowiązkiem jest zobaczenie niepokonanego w walce statku USS Constitution, wprowadzonego na rynek w 1797 roku a dzisiaj nieużywanego. To w Bostonie wejdziesz też do pierwszej bezpłatnej publicznej biblioteki, otwartej w 1852 roku – Boston Public Library. Fani sportu koniecznie muszą zobaczyć mecze profesjonalnych lig koszykówki i baseballa.