Bilety lotnicze z Polski do Bostonu

już od 2180 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od2180 PLN
zKatowic
od2196 PLN
zWarszawy
od2204 PLN
zKrakowa
od2248 PLN
zPozna?
od2269 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bostonu są realizowane z Wrocławia. Tanie loty z Wrocławia są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Wrocławia.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Wrocławia za bilety lotnicze z Polski do Bostonu zapłacisz tylko 2180 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bostonu niższą od powyższej z Wrocławia.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bostonu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2180 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bostonu.
 


 
Boston był jednym z pierwszych miejsc, do którego przybyli europejscy osadnicy. Dzisiaj miasto jest zdecydowanie rozleglejsze oraz urokliwsze niż tamten angielski odpowiednik. Warto przylecieć do tej ekskluzywnej metropolii w poszukiwaniu bogatego dziedzictwa, eleganckiego nabrzeża Nowej Anglii oraz kosmopolitycznej atmosfery. W przeciwieństwie do innych amerykańskich miast, Boston ze względu na swoją historię jest bardzo rozpoznawalny, uważany nawet za miejsce narodzin Stanów Zjednoczonych, formalnie za stolicę Nowej Anglii. Nie trzeba być znawcą, żeby zidentyfikować charakterystyczną nadmorską panoramę czy słynne dzielnice. W Bostonie z pewnością istnieje bogactwo turystycznych atrakcji. Zwiedzanie powinieneś rozpocząć od popularnych pieszych tras – Duck Tours wokół najsłynniejszych zabytków, w tym również rejs do portu. Obowiązkiem jest zobaczenie niepokonanego w walce statku USS Constitution, wprowadzonego na rynek w 1797 roku a dzisiaj nieużywanego. To w Bostonie wejdziesz też do pierwszej bezpłatnej publicznej biblioteki, otwartej w 1852 roku – Boston Public Library. Fani sportu koniecznie muszą zobaczyć mecze profesjonalnych lig koszykówki i baseballa.