Bilety lotnicze z Polski do Bratysławy

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bratysławy niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bratysławy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bratysławy.
 


 
Bratysława – jedna z mniejszych, a jednak należąca do najpiękniejszych, stolic Europy. Liczy sobie jedynie około 430 tysięcy mieszkańców, lecz kryjące się w niej zabytki i atrakcje na pewno nie pozwolą Ci się nudzić podczas pobytu na Słowacji.
 
Nigdy nie zapomnisz spaceru wzdłuż zielonych brzegów Dunaju, z których możesz podziwiać piękno zabytkowych budowli oraz miejskich parków.Zwiedzanie zamku położonego na wzgórzu, to okazja, żeby nie tylko poznać ciekawą historię, ale też podziwiać panoramę miasta. Warto udać się na Starówkę, gdzie można zachwycić się malowniczymi, zabytkowymi uliczkami, a także skosztować słowackiej kuchni w dobrych cenach. Połączenie nowoczesności z bogatą historią z pewnością sprawią, że zakochasz się w Bratysławie.
 
Słowacja to nie tylko niezwykłe widoki, piękne zabytki i smaczne jedzenie. To także sympatyczni i życzliwi ludzie, którzy swoim optymizmem i pogodą ducha czynią to miasto jeszcze bardziej swojskim i przyjaznym.