Bilety lotnicze z Polski do Bukaresztu

już od 699 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od699 PLN
zWrocławia
od781 PLN
zGdańska
od793 PLN
zWarszawy
od947 PLN
zPoznania
od1010 PLN
zRzeszowa
od1138 PLN
zSzczecina
od1248 PLN
zKatowic
od1496 PLN
zLublin
od1544 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bukaresztu są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Bukaresztu zapłacisz tylko 699 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bukaresztu niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bukaresztu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 699 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bukaresztu.
 


 
W przeciwieństwie do wielu archaicznie myślących o wschodnich terenach Europy, Bukareszt to nowoczesne, tętniące życiem miasto. Obecnie istnieje wiele lotniczych połączeń w przystępnych cenach do stolicy Rumunii, warto z nich skorzystać. Jak już wylądujesz na międzynarodowym lotnisku, zapamiętaj, że jego nazwa została nadana na cześć mężczyzny, który jako pierwszy na świecie zbudował samolot odrzutowy, był nim rumuński inżynier – Henri Coandă. Bukareszt nazywany „Paryżem Wschodu” to miasto specyficzne, epokowo niedopasowane, połączenie nowoczesnych architektonicznych konstrukcji budynków z pozostałościami po brutalnej dyktaturze Ceauşescu – postsowieckimi szarymi blokami mieszkaniowymi czy komunistycznym, drugim, co do wielkości Parlamentem w Europie. Właściwy rozwój miasta zaczął się po upadku komunizmu. Urbanistyczna rewolucja sprawiła, że dzisiaj Bukareszt to miejsce do odwiedzenia najlepszych rumuńskich muzeów, oper, teatrów, a dla wielu przebywających studentów stanowi solidną bazę nauczania, wolny czas mogą spędzać w barach i parkach. Turysto, jeśli będziesz podróżował szlakiem hrabiego Draculi, wystrzegaj się także okolicznych wampirów!