Bilety lotnicze z Republiki Czeskiej do Bukaresztu

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Republiki Czeskiej do Bukaresztu niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Republiki Czeskiej do Bukaresztu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bukaresztu.
 


 
W przeciwieństwie do wielu archaicznie myślących o wschodnich terenach Europy, Bukareszt to nowoczesne, tętniące życiem miasto. Obecnie istnieje wiele lotniczych połączeń w przystępnych cenach do stolicy Rumunii, warto z nich skorzystać. Jak już wylądujesz na międzynarodowym lotnisku, zapamiętaj, że jego nazwa została nadana na cześć mężczyzny, który jako pierwszy na świecie zbudował samolot odrzutowy, był nim rumuński inżynier – Henri Coandă. Bukareszt nazywany „Paryżem Wschodu” to miasto specyficzne, epokowo niedopasowane, połączenie nowoczesnych architektonicznych konstrukcji budynków z pozostałościami po brutalnej dyktaturze Ceauşescu – postsowieckimi szarymi blokami mieszkaniowymi czy komunistycznym, drugim, co do wielkości Parlamentem w Europie. Właściwy rozwój miasta zaczął się po upadku komunizmu. Urbanistyczna rewolucja sprawiła, że dzisiaj Bukareszt to miejsce do odwiedzenia najlepszych rumuńskich muzeów, oper, teatrów, a dla wielu przebywających studentów stanowi solidną bazę nauczania, wolny czas mogą spędzać w barach i parkach. Turysto, jeśli będziesz podróżował szlakiem hrabiego Draculi, wystrzegaj się także okolicznych wampirów!