Bilety lotnicze z Polski do Burgasu

już od 661 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Burgasu są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Burgasu zapłacisz tylko 661 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Burgasu niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Burgasu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 661 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Burgasu.
 


 
Z roku na rok Bułgaria staje się coraz popularniejszym celem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Najłatwiej dostać się oczywiście do stolicy kraju – Sofii oraz do Burgas – słynnego kurortu wypoczynkowego nad Morzem Czarnym.
 
Burgas to przede wszystkim przepiękne plaże. Możesz całymi dniami wylegiwać się na gorącym piasku, zażywać kąpieli słonecznych oraz zanurzać się w niewiele chłodniejszej słonej wodzie. Każdego lata plaża staje się areną pracy rzeźbiarzy z całego świata. Ich dzieła można podziwiać aż do września.
 
Życie turystów koncentruje się nie tylko nad brzegiem morza. Wspaniałym miejscem do wypoczynku jest park Morska Gradina z zapierającym dech w piersiach widokiem na wybrzeże. Znajdziesz w nim wiele ciekawych zabytków, rzeźb i posągów lub odpoczniesz w jednej z licznych kawiarni. Jeśli odwiedzisz miasto w maju, zobaczysz także wyjątkową wystawę różnorodnych gatunków kwiatów. Wydarzenie to jest też okazją do zakupienia sadzonek.
 
Będąc w Burgas, nie sposób nie przespacerować się na centralny plac z fontanną, do muzeum etnograficznego, historycznego lub archeologicznego, a także w okolice rzeźby gramofonu – widocznej na większości widokówek. Pobyt w mieście umili także wizyta w ekskluzywnym spa.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych