Bilety lotnicze z Polski do Burgasu

już od 289 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od289 PLN
zKrakowa
od367 PLN
zPoznania
od383 PLN
zWrocławia
od425 PLN
zGdańska
od454 PLN
zKatowic
od668 PLN
zLublin
od1007 PLN
zRzeszowa
od9509 PLN
zSzczecina
od11278 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Burgasu są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Burgasu zapłacisz tylko 289 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Burgasu niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Burgasu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 289 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Burgasu.
 


 
Z roku na rok Bułgaria staje się coraz popularniejszym celem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Najłatwiej dostać się oczywiście do stolicy kraju – Sofii oraz do Burgas – słynnego kurortu wypoczynkowego nad Morzem Czarnym.
 
Burgas to przede wszystkim przepiękne plaże. Możesz całymi dniami wylegiwać się na gorącym piasku, zażywać kąpieli słonecznych oraz zanurzać się w niewiele chłodniejszej słonej wodzie. Każdego lata plaża staje się areną pracy rzeźbiarzy z całego świata. Ich dzieła można podziwiać aż do września.
 
Życie turystów koncentruje się nie tylko nad brzegiem morza. Wspaniałym miejscem do wypoczynku jest park Morska Gradina z zapierającym dech w piersiach widokiem na wybrzeże. Znajdziesz w nim wiele ciekawych zabytków, rzeźb i posągów lub odpoczniesz w jednej z licznych kawiarni. Jeśli odwiedzisz miasto w maju, zobaczysz także wyjątkową wystawę różnorodnych gatunków kwiatów. Wydarzenie to jest też okazją do zakupienia sadzonek.
 
Będąc w Burgas, nie sposób nie przespacerować się na centralny plac z fontanną, do muzeum etnograficznego, historycznego lub archeologicznego, a także w okolice rzeźby gramofonu – widocznej na większości widokówek. Pobyt w mieście umili także wizyta w ekskluzywnym spa.