Bilety lotnicze z Polski do Cagliari

już od 219 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od219 PLN
zWrocławia
od598 PLN
zWarszawy
od615 PLN
zGdańska
od955 PLN
zKatowic
od956 PLN
zPoznania
od1123 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Cagliari są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Cagliari zapłacisz tylko 219 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Cagliari niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Cagliari wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 219 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Cagliari.
 


 
Gorące słońce, piaszczyste plaże, niezwykła przyroda, wiekowe zabytki – to wszystko odnajdziesz w jednym z malowniczo położonych włoskich miast. Cagliari, ulokowane w południowej części Sardynii nad brzegiem Morza Śródziemnego, jest doskonałym miejscem na spędzenie urlopu. Miejsce to jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i turystycznym. Pomimo swojego piękna, nie jest tak oblegane przez turystów, jak inne kurorty w tym rejonie.
 
W powstałym wiele lat przed naszą erą mieście, można dostrzec wpływy bizantyjskie, rzymskie, arabskie. Jeżeli fascynują Cię starożytne zabytki, koniecznie musisz zwiedzić pozostałości po rzymskiej nekropolii, akwedukty czy też wyryty w skale amfiteatr. Niezapomniany będzie również spacer pośród wapiennych budowli na starówce. Ulokowana na wzgórzu ta część Cagliari, nazywana jest białym miastem. Wszystko przez kolor wapienia, z którego zbudowane są również dwie wieże potężnego zamku. Pachnące ziołami i pysznym, włoskim jedzeniem Cagliari, posiada wiele zabytków sakralnych. Najbardziej zachwycają: XIII-wieczna katedra, bazylika San Saturnino z V wieku czy też Sanktuarium Matki Bożej Bonaria.