Bilety lotnicze z Polski do Cardiff

już od 5987 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zRzeszowa
od5987 PLN
zБыдгощ
zГданьск
zКатовице
zКошалин
zКраков
zЛодзь
zЛюблин
zОльштын
zПознань
zРадом
zЩецин
zВаршава
zВроцлав
zЗелена-Гура
Najtańsze loty do Cardiff są realizowane z Rzeszowa. Tanie loty z Rzeszowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Rzeszowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Rzeszowa za bilety lotnicze z Polski do Cardiff zapłacisz tylko 5987 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Cardiff niższą od powyższej z Rzeszowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Cardiff wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 5987 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Cardiff.
 


 
W południowo-zachodniej części Wielkiej Brytanii znajduje się Cardiff. Stolica Walii jest niezwykle zielonym i przyjaznym rowerzystom miastem. Możesz tam uprawiać również inne sporty na wolnym powietrzu, w tym sporty wodne, ze względu na położenie miasta nad Kanałem Bristolskim. Będąc w Cardiff, masz możliwość wzięcia udziału m.in. w spływie kajakowym. Miłośnicy nieco innych sportów z kolei mają do dyspozycji np. park linowy czy ściankę wspinaczkową. Stolica Walii to również miasto pełne średniowiecznych zamków. Jednym z najpopularniejszych jest Caerphilly, drugi co do wielkości zamek w Wielkiej Brytanii. Warto odwiedzić także zamki Coch czy Fonmon. Do zabytkowych budowli w mieście należy też XII-wieczna katedra św. Piotra i Pawła. Cardiff pełne jest muzeów, które przyciągną zarówno miłośników sztuki, jak i historii. A jeżeli pragniesz ujrzeć, jak żyli mieszkańcy miasta w XVII wieku, udaj się do dawnego dworu Tudorów Llancaiach Fawr. Jego lokatorzy żyją i pracują w warunkach przypominających te sprzed prawie czterystu lat. Jak widać, Cardiff to nowoczesne miasto brytyjskie, w którym jednak wciąż można poczuć ducha dawno minionych czasów.