Bilety lotnicze z Polski do Chicago

już od 1391 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od1391 PLN
zWarszawy
od1400 PLN
zGdańska
od1411 PLN
zKatowic
od2477 PLN
zBydgoszczy
od2478 PLN
zPoznania
od2903 PLN
zRzeszowa
od2939 PLN
zWrocławia
od4675 PLN
zZielonej Góry
Masz ochotę na niezwykłą wyprawę do miasta oddalonego o tysiące kilometrów od domu? Boisz się nieznanego, a w obcym mieście chcesz czuć się jak u siebie w domu? Idealnym miejscem do dalekiej podróży, gdzie przypadkowo napotkani na ulicy przechodnie mówią po polsku, jest Chicago.
 
Miasto skupia największą ilość Polaków, którzy zdecydowali się na emigrację. Czy wiesz, że ponad 1 milion ludzi posługuje się naszą ojczystą mową w samym sercu Ameryki? Warto wybrać się polskimi śladami, zobaczyć dwa najważniejsze pomniki Mikołaja Kopernika i Tadeusza Kościuszki. Centrum polskości jest oczywiście Polish Village, potocznie nazywana Jackowem. W tym miejscu sporo naszych rodaków zdecydowało się na osiedlenie, a na porządku dziennym jest widok sklepów w barwach biało-czerwonych, nakłaniających do zakupu towarów pochodzących z ojczyzny, położonej za wzburzonymi wodami oceanu.
 
Gdy nasycisz się polskimi akcentami, wybierz się na spacer ulicami miasta i odkryj jego tajemnice. Wśród drapaczy chmur napotkasz wiele ciekawych galerii sztuki i muzeów. Sprawdź na własnej skórze, dlaczego Chicago nazywane jest również Wietrznym Miastem.
 
Najtańsze loty do Chicago są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Chicago zapłacisz tylko 1391 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Chicago niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Chicago wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1391 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Chicago.