Bilety lotnicze z Polski do Cincinnati

już od 3311 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Cincinnati są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Cincinnati zapłacisz tylko 3311 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Cincinnati niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Cincinnati wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3311 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Cincinnati.
 


 
Cincinnati jest stosunkowo młodym miastem, powstało bowiem pod koniec XVIII wieku. To amerykańskie miasto, leżące nad rzeką Ohio, jest nowoczesnym ośrodkiem, oferującym różnego rodzaju rozrywkę. Miłośnicy sztuki i kultury powinni odwiedzić jedno z miejscowych muzeów czy Aronoff Center, w którym możemy wziąć udział m.in. w przedstawieniach teatralnych, koncertach oraz specjalnych grach i zabawach dla całych rodzin. Najmłodszych z pewnością ucieszy wizyta w aquaparku, parku rozrywki Kings Island, ogrodzie zoologicznym i botanicznym czy jednym z najlepszych akwariów na świecie – Newport Aquarium. Miasto można poznać również w dosyć nietypowy sposób, dzięki podróży statkiem po rzece Ohio. Taki rejs wiąże się też z doskonałą zabawą. Na pokładzie odbywają się tańce pod gołym niebem, a podróżni mogą skosztować najlepszych dań lokalnej kuchni. Jeżeli zdecydujesz się na spacer po mieście, koniecznie udaj się do Carew Tower, skąd możesz podziwiać wspaniały widok na Cincinnati i jego okolicę. Zachwyt zapewne wzbudzą również liczne fontanny przyozdobione monumentalnymi figurami. Amerykańskie miasto jest miejscem doskonałym dla każdego.