Bilety lotnicze z Polski do Cork

już od 518 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od518 PLN
zWrocławia
od527 PLN
zPoznania
od558 PLN
zWarszawy
od575 PLN
zKrakowa
od1425 PLN
zRzeszowa
od12157 PLN
zKatowic
od12594 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Cork są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Cork zapłacisz tylko 518 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Cork niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Cork wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 518 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Cork.
 


 
Cork to jedno z największych miast Irlandii, leżące w prowincji Munster nad rzeką Lee oraz Morzem Celtyckim. Ważny ośrodek przemysłowy i akademicki. Znajdują się tu katedry – Św. Findbara, Najświętszej Marii Panny i Św. Anny. Ta ostatnia słynie z wieży, na której znajdują się cztery tarcze zegarowe, pokazujące różny czas ze względu na błąd konstrukcyjny. Z tego względu wieża została nazwana „Kłamcą o czterech twarzach.” Ponadto, znajduje się tu także osiem dzwonów w różnych tonacjach, umożliwiające wydobywanie ciekawych melodii. Najstarszą budowlą w mieście jest Red Abbey, która wybudowana pod koniec XIII w. stanowiła dzwonnicę kościoła opactwa Augustianów. Warte zwiedzenia są muzea: Publiczne, znajdujące się w Parku Fitzgeralda, z licznymi archeologicznymi i geologicznymi unikatami, Więzienne oraz Muzeum Masła, dzięki któremu możemy dużo dowiedzieć się na temat historii i tradycji tego produktu. Zwolennicy złocistego trunku koniecznie muszą odwiedzić The Gateway Bar, którego początki sięgają roku 1698. Bar funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 300 lat. Jeżeli nie znajdzie się tu miejsca Cork zapewnia wiele innych pubów, gdzie w przemiłej atmosferze można przeczekać „barową pogodę”.