Bilety lotnicze z Polski do Doncaster

już od 183 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od183 PLN
zKrakowa
od228 PLN
zWarszawy
od356 PLN
zБыдгощ
zГданьск
zКошалин
zЛодзь
zЛюблин
zОльштын
zПознань
zРадом
zЖешув
zЩецин
zВроцлав
zЗелена-Гура
Najtańsze loty do Doncaster są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic za bilety lotnicze z Polski do Doncaster zapłacisz tylko 183 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Doncaster niższą od powyższej z Katowic.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Doncaster wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 183 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Doncaster.
 


 
Położone nad rzeką Don, w Południowym Yorkshire Doncaster jest średniej wielkości angielskim miastem przemysłowym. Dziś liczy blisko 70 tysięcy mieszkańców, ale liczba ta stale się powiększa. Do Doncaster wiodą liczne drogi, w pobliżu działa też nazwane imieniem Robin Hooda lotnisko, na które regularnie przybywają ludzie z różnych krajów, żeby znaleźć pracę.
 
Doncaster słynie z licznych fabryk, jednak nie jest typowym szarym miastem. Jego historia sięga jeszcze czasów starożytnych, a obóz wojskowy założyli tu już stacjonujący w I w. n.e. Rzymianie. W Doncaster zwracają uwagę głównie górujące nad miastem sakralne obiekty. Z pewnością nie znudzą się tu też miłośnicy aktywnego wypoczynku. W mieście działa gigantyczny kompleks wypoczynkowo-sportowy The Dome, jest wspaniały tor do wyścigów konnych, od lat w Doncaster ma też siedzibę drużyna piłkarska Doncaster Rovers FC.
 
Miłośnicy muzeów mogą wstąpić tu do Muzeum Trolejbusów, nie zawiodą się też pasjonaci lotnictwa. Jeśli zaś chodzi o ofertę kulturalną, to w mieście działają teatry, w których można zobaczyć profesjonalistów i amatorów. Wieczorem zaś, żeby poczuć klimat typowych angielskich pubów, warto wybrać się na wycieczkę ulicami The Silver Street, Cleveland Street oraz High Street, gdzie najwięcej jest czynnych do późnych godzin nocnych barów.