Bilety lotnicze z Polski do Dublina

już od 200 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od200 PLN
zWarszawy
od201 PLN
zGdańska
od364 PLN
zRzeszowa
od556 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Dublina są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Dublina zapłacisz tylko 200 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Dublina niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Dublina wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 200 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Dublina.
 


 
Zielona Irlandia stała się dla Polaków wyspą nadziei, do której przybywają w poszukiwaniu pracy i nowych perspektyw. Odwiedź wyspiarskie państwo i odkryj jego nietuzinkową atmosferę. Sprawdź jakie atrakcje czekają na Ciebie w Dublinie i poznaj lokalne zwyczaje mieszkańców. Zwiedzanie urokliwej stolicy, położonej u wybrzeży spienionych wód Morza Irlandzkiego rozpocznij od Zamku Dublińskiego, zbudowanego przez walecznych Normanów w miejscu dawnych fortyfikacji, wzniesionych za panowania nieustraszonych Wikingów. Następnie udaj się do kamiennej, dwunastowiecznej Katedry Świętej Trójcy. Będąc w Dublinie warto wybrać się do Muzeum Figur Woskowych oraz Galerii Narodowej. Miłośnicy nowoczesności mogą udać się na O’Connell Street i podziwiać The Spire of Dublin, czyli potężną i wysoką na 120 m iglicę. Monument powstały dla upamiętnienia nowego tysiąclecia stanowi ciekawy element dublińskiej architektury, gdyż góruje nad o wiele niższą zabudową stolicy.
 
Nie zwlekaj ani minuty dłużej i odwiedź miasto, w którym przyszli na świat Bono i Colin Farrell. Spróbuj oryginalnego, ciemnego piwa prosto z browaru Guinnessa, zatańcz nieziemsko szybki i skoczny tradycyjny taniec irlandzki, celebruj wraz z mieszkańcami Dublina święto Patryka.