Bilety lotnicze z Republiki Czeskiej do Dublina

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Republiki Czeskiej do Dublina niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Republiki Czeskiej do Dublina wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Dublina.
 


 
Zielona Irlandia stała się dla Polaków wyspą nadziei, do której przybywają w poszukiwaniu pracy i nowych perspektyw. Odwiedź wyspiarskie państwo i odkryj jego nietuzinkową atmosferę. Sprawdź jakie atrakcje czekają na Ciebie w Dublinie i poznaj lokalne zwyczaje mieszkańców. Zwiedzanie urokliwej stolicy, położonej u wybrzeży spienionych wód Morza Irlandzkiego rozpocznij od Zamku Dublińskiego, zbudowanego przez walecznych Normanów w miejscu dawnych fortyfikacji, wzniesionych za panowania nieustraszonych Wikingów. Następnie udaj się do kamiennej, dwunastowiecznej Katedry Świętej Trójcy. Będąc w Dublinie warto wybrać się do Muzeum Figur Woskowych oraz Galerii Narodowej. Miłośnicy nowoczesności mogą udać się na O’Connell Street i podziwiać The Spire of Dublin, czyli potężną i wysoką na 120 m iglicę. Monument powstały dla upamiętnienia nowego tysiąclecia stanowi ciekawy element dublińskiej architektury, gdyż góruje nad o wiele niższą zabudową stolicy.
 
Nie zwlekaj ani minuty dłużej i odwiedź miasto, w którym przyszli na świat Bono i Colin Farrell. Spróbuj oryginalnego, ciemnego piwa prosto z browaru Guinnessa, zatańcz nieziemsko szybki i skoczny tradycyjny taniec irlandzki, celebruj wraz z mieszkańcami Dublina święto Patryka.