Bilety lotnicze z Polski do Edynburga

już od 550 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Edynburga są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Edynburga zapłacisz tylko 550 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Edynburga niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Edynburga wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 550 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Edynburga.
 


 
Edynburg W północno-wschodniej części Wielkiej Brytanii, tuż nad samym brzegiem Morza Północnego leży Edynburg – miasto wybudowane na siedmiu wzgórzach. Na szczycie jednego z nich, w sercu szkockiej stolicy znajduje się średniowieczny zamek. Niesamowite uczucie ogarnie Cię z pewnością, gdy idąc zwykłą ulicą, ujrzysz w oddali starą fortecę wniesioną na skalistym wzgórzu.
 
Jeżeli lubisz zwiedzać zabytki, nie zabraknie dla Ciebie atrakcji w Edynburgu. Oprócz zamku, koniecznie udaj się do rezydencji królewskiej Holyrood. Dotrzesz do niej, kierując się z zamku wzdłuż Królewskiej Mili. Po drodze masz okazję odwiedzić liczne sklepiki z whisky - najpopularniejszym szkockim trunkiem, ręcznie robionymi kiltami oraz różnorodnymi pamiątkami.
 
Miłośnicy sztuki powinni udać się do Szkockiego Muzeum Królewskiego, zapełnionego prehistorycznymi narzędziami, a także ciekawymi dziełami pochodzącymi z krajów starożytnych, takich jak Egipt czy Grecja. W National Gallery Complex z kolei można podziwiać dzieła najwybitniejszych malarzy świata. Nie zapomnij wspiąć się na jedno z zielonych wzgórz w pobliżu samego centrum Edynburga. Szczególny widok, jaki się z niego roztacza, na pewno pozostanie w Twojej pamięci przez długi czas i sprawi, że jeszcze nie raz zechcesz powrócić w to miejsce.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych