Bilety lotnicze z Hiszpanii do Exeter

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Hiszpanii do Exeter niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Hiszpanii do Exeter wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Exeter.
 


 
W południowo-zachodniej części Wielkiej Brytanii, przy ujściu rzeki Exe do Morza Celtyckiego, tuż przy skalistych wybrzeżach Oceanu Atlantyckiego, leży Exeter, stare celtyckie miasto. Jest to miejsce wiekowe, które ma za sobą niezwykle burzliwą historię. Z tego względu też jest bogate w liczne zabytki. Warto zwrócić szczególną uwagę na ogromny XIV-wieczny zamek Powderham Castle czy romańsko-gotycką katedrę. Zachwyt wzbudza również budynek dawnego klasztoru św. Mikołaja, który obecnie pełni funkcję muzeum Tudorów. Wybierz się na spacer pomiędzy starodawnymi budowlami, aby poczuć ówczesny klimat miasta. Będąc w Exeter koniecznie trzeba udać się na wybrzeże, aby móc podziwiać widoki na ocean z potężnych klifów. Miasto i jego okolice są doskonałym miejscem na przebywanie na łonie natury. W Exeter jest wiele parków oraz zielonych skwerów, jego otoczenie natomiast stanowią typowe angielskie wzgórza stepowe. Niedaleko Exeter znajduje się historyczne miasto Tintagel, które uchodzi za miejsce narodzin króla Artura. Fani legendarnych opowieści muszą je koniecznie odwiedzić.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych