Bilety lotnicze z Polski do Filadelfii

już od 2489 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od2489 PLN
zWarszawy
od2508 PLN
zKatowic
od2565 PLN
zGdańska
od3048 PLN
zWrocławia
od3123 PLN
zPoznania
od3128 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Filadelfii są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Filadelfii zapłacisz tylko 2489 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Filadelfii niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Filadelfii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2489 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Filadelfii.
 


 
Filadelfia to dawna stolica Stanów Zjednoczonych. W tym mieście Ameryka ogłosiła niepodległość 4 lipca 1776 roku. W angielskiej pisowni „Philadelphia” często zdrobniale nazywana „Philly” posiada bogactwo atrakcji turystycznych, zabytkowe budynki, których nikt nie jest w stanie pamiętać, no i Nowy Jork naprawdę niedaleko. Warto wybrać się za ocean i przelecieć! Aby dowiedzieć się o ważnej przeszłości miasta najlepiej zabrać ze sobą przewodnika i rozpocząć pieszą wycieczkę, w razie wątpliwości w centrum istnieje sporo punktów informacji. Możesz również zaopatrzyć się w turystyczne mapy, które są rozdawane, a wskazane są na nich główne dzielnicy, Park Narodowy, włoskie obszary rynku czy restauracje w południowej części miasta. Z wielu popularnych atrakcji turystycznych koniecznie musisz zobaczyć swoiste miejsce narodzin Stanów Zjednoczonych, czyli Independence Hall – to tutaj podpisano Deklarację Niepodległości. Ponadto nie omiń gigantycznego dzwonu, uważanego za symbol wolności – Liberty Bell. Z muzeów godne polecenia jest to, które stanowiło dawniej dom dla wielkiej postaci Ameryki – Benjamina Franklina (miejscowy most również nosi jego imię). Oprócz tego wiele galerii, teatrów, kolonialnych domów jest, w czym wybierać!