Bilety lotnicze z Republiki Czeskiej do Filadelfii

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Republiki Czeskiej do Filadelfii niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Republiki Czeskiej do Filadelfii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Filadelfii.
 


 
Filadelfia to dawna stolica Stanów Zjednoczonych. W tym mieście Ameryka ogłosiła niepodległość 4 lipca 1776 roku. W angielskiej pisowni „Philadelphia” często zdrobniale nazywana „Philly” posiada bogactwo atrakcji turystycznych, zabytkowe budynki, których nikt nie jest w stanie pamiętać, no i Nowy Jork naprawdę niedaleko. Warto wybrać się za ocean i przelecieć! Aby dowiedzieć się o ważnej przeszłości miasta najlepiej zabrać ze sobą przewodnika i rozpocząć pieszą wycieczkę, w razie wątpliwości w centrum istnieje sporo punktów informacji. Możesz również zaopatrzyć się w turystyczne mapy, które są rozdawane, a wskazane są na nich główne dzielnicy, Park Narodowy, włoskie obszary rynku czy restauracje w południowej części miasta. Z wielu popularnych atrakcji turystycznych koniecznie musisz zobaczyć swoiste miejsce narodzin Stanów Zjednoczonych, czyli Independence Hall – to tutaj podpisano Deklarację Niepodległości. Ponadto nie omiń gigantycznego dzwonu, uważanego za symbol wolności – Liberty Bell. Z muzeów godne polecenia jest to, które stanowiło dawniej dom dla wielkiej postaci Ameryki – Benjamina Franklina (miejscowy most również nosi jego imię). Oprócz tego wiele galerii, teatrów, kolonialnych domów jest, w czym wybierać!