Bilety lotnicze z Polski do Finlandii

już od 223 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Turku
od223 PLN
Helsinki
od509 PLN
Jyvaskyla
od890 PLN
Kokkola/pietarsaari
od908 PLN
Oulu
od908 PLN
Rovaniemi
od1038 PLN
Kuusamo
od1151 PLN
Joensuu
od1164 PLN
Kajaani
od1164 PLN
Mariehamn
od1164 PLN
Kittila
od1294 PLN
Ivalo
od1295 PLN
Najtańsze loty do Finlandii są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Turku. Połączenia lotnicze do Turku oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Finlandii mogą być droższe niż do Turku.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska do Turku za bilety lotnicze z Polski do Finlandii zapłacisz tylko 223 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Finlandii niższą od powyższej z Gdańska do Turku.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Finlandii wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 223 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.