Bilety lotnicze do Frankfurtu

już od 461 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od461 PLN
zNiemiec
od708 PLN
zNamibii
od3394 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Najtańsze loty do Frankfurtu są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze do Frankfurtu zapłacisz tylko 461 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Frankfurtu niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Frankfurtu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 461 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Frankfurtu.
 


 
Wbrew pozorom, Frankfurt nad Menem to nie tylko nudny ośrodek finansowy Niemiec i świata. Miasto znane jest przede wszystkim z Frankfurckich Targów (Messe Frankfurt). Jeśli więc interesujesz się książkami, kuchnią czy technologią, koniecznie sprawdź ich terminarz. Fani motoryzacji powinni pamiętać, że to tu odbywają się największe na świecie targi samochodowe – Internationale Automobilausstellung.
 
Zwiedzanie miasta warto rozpocząć od Römerbergu, jego historycznej dzielnicy, która oczaruje Cię zabytkowymi uliczkami i kamienicami. To tam znajduje się zachowany po wojnie Ratusz, wraz z Salą Cesarską. We Frankfurcie możesz zwiedzić wiele kościołów i synagog, z których najbardziej znakomitymi są Kościół św. Mikołaja oraz Kościół św. Bartłomieja. Uroku miastu dodaje mieszanka zabytkowych budynków z nowoczesnymi wieżowcami, z których rozpościera się malowniczy widok na potężne miasto. Do wartych odwiedzenia miejsc należy także Dom Goethe'go, wraz z poświęconym autorowi muzeum. Ponadto, w mieście działa też masa innych istotnych tego typu placówek. Fani sztuki i historii powinni wiedzieć, że co roku odbywa się tu Noc Muzeów. Daj się więc zaskoczyć i wybierz się do miasta, z którego pochodzą słynne frankfurterki.