Bilety lotnicze z Grand Junction do Frankfurtu

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.‑pt. 9:00 - 20:00

sob. 10:00 - 14:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Grand Junction do Frankfurtu niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Grand Junction do Frankfurtu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Frankfurtu.
 


 
Wbrew pozorom, Frankfurt nad Menem to nie tylko nudny ośrodek finansowy Niemiec i świata. Miasto znane jest przede wszystkim z Frankfurckich Targów (Messe Frankfurt). Jeśli więc interesujesz się książkami, kuchnią czy technologią, koniecznie sprawdź ich terminarz. Fani motoryzacji powinni pamiętać, że to tu odbywają się największe na świecie targi samochodowe – Internationale Automobilausstellung.
 
Zwiedzanie miasta warto rozpocząć od Römerbergu, jego historycznej dzielnicy, która oczaruje Cię zabytkowymi uliczkami i kamienicami. To tam znajduje się zachowany po wojnie Ratusz, wraz z Salą Cesarską. We Frankfurcie możesz zwiedzić wiele kościołów i synagog, z których najbardziej znakomitymi są Kościół św. Mikołaja oraz Kościół św. Bartłomieja. Uroku miastu dodaje mieszanka zabytkowych budynków z nowoczesnymi wieżowcami, z których rozpościera się malowniczy widok na potężne miasto. Do wartych odwiedzenia miejsc należy także Dom Goethe'go, wraz z poświęconym autorowi muzeum. Ponadto, w mieście działa też masa innych istotnych tego typu placówek. Fani sztuki i historii powinni wiedzieć, że co roku odbywa się tu Noc Muzeów. Daj się więc zaskoczyć i wybierz się do miasta, z którego pochodzą słynne frankfurterki.