Bilety lotnicze z Republiki Czeskiej do Funchal

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Republiki Czeskiej do Funchal niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Republiki Czeskiej do Funchal wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Funchal.
 


 
Funchal to stolica pięknej wyspy Madera, otoczona jest spektakularnymi wrażeniami, miłymi ludźmi, świetnym klimatem oraz niskimi cenami. Na wyspę można przypłynąć statkiem wycieczkowym, jeśli przeszkodę stanowi choroba morska pozostaje niezawodny samolot. To miejsce idylliczne, doskonałe na wypoczynek, położone nieco ponad 800 kilometrów do południowo-zachodniej części kraju, wyspa Madera otoczona jest przez Ocean Atlantycki i część małego archipelagu wulkanicznego. Coraz więcej turystów odkrywa stolicę wyspy – Funchal, dlatego śpiesz się, zanim reszta świata przyjedzie do tego tajemniczego zakątku porośniętego winnicami, uprawami roślin czy kanałami irygacyjnymi. Wyspa staje się znana ze wczasowiczów, którzy szukają obfitego słońca. Ale spokojnie, mimo wszystko turystyka jest dobrze rozwinięta. Istnieje wiele szlaków wzdłuż klifu, dzięki którym możesz zobaczyć pływające wieloryby. W centrum miasta gospodarki rynek, brukowane uliczki, intrygujące sklepy (z wyborem win i wikliniarskich dzieł) odległości od najciekawszych miejsc nie są długie, dlatego wszędzie możesz dojść pieszo, również do urokliwych osiedli Quintas, porośniętych wyspą ogrodów czy rybackiego portu.