Bilety lotnicze z Polski do Genewy

już od 843 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od843 PLN
zRzeszowa
od890 PLN
zPoznania
od932 PLN
zWrocławia
od964 PLN
zKatowic
od991 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Genewy są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Genewy zapłacisz tylko 843 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Genewy niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Genewy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 843 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Genewy.
 

Położona nad malowniczym jeziorem i otoczona górami Genewa przypomina bardziej malowniczy kurort, niż jedno z administracyjnych centrów świata. Wiele organizacji międzynarodowych wybrało to miasto na swoją główną siedzibę. W Palais des Nacios znajduje się centrala ONZ. Budynek udostępniono jednak do zwiedzania turystom. W mieście znajdują się muzea o bardzo zróżnicowanym profilu. Od wspomnianego wcześniej muzeum ONZ, przez Muzeum Czerwonego Krzyża, aż po Muzeum Fizyki Praktycznej Microcosm. Osoby ceniące precyzję i dobre sprawdzone marki powinny odwiedzić muzeum poświęcone zegarmistrzowskiej firmie Patek Philippe. W zbiorach placówki znajduje się wiele eksponatów, począwszy od starych zegarków kieszonkowych po najnowsze modele naręczne. Najważniejszym miejscem, w którym koncentruje się towarzyskie życie mieszkańców miasta, jest Place du Bourg de Four w zabytkowym centrum Genewy. Znajdujące się na tym placu niewielkie kawiarenki, przez całą dobę wypełnione są gwarem i żywymi rozmowami. Na starym mieście w XII wieku wybudowano katedrę poświęconą św. Piotrowi, w której znajduje się krzesło należące wcześniej do Jana Kalwina. Spacerując ulicami zabytkowego centrum miasta, można odnieść wrażenie, że nie zasypia ono nigdy.