Bilety lotnicze z Polski do Genewy

już od 553 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od553 PLN
zGdańska
od673 PLN
zKrakowa
od712 PLN
zPoznania
od782 PLN
zWarszawy
od803 PLN
zKatowic
od1041 PLN
zRzeszowa
od1216 PLN
zBydgoszczy
od1682 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Genewy są realizowane z Wrocławia. Tanie loty z Wrocławia są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Wrocławia.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Wrocławia za bilety lotnicze z Polski do Genewy zapłacisz tylko 553 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Genewy niższą od powyższej z Wrocławia.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Genewy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 553 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Genewy.
 

Położona nad malowniczym jeziorem i otoczona górami Genewa przypomina bardziej malowniczy kurort, niż jedno z administracyjnych centrów świata. Wiele organizacji międzynarodowych wybrało to miasto na swoją główną siedzibę. W Palais des Nacios znajduje się centrala ONZ. Budynek udostępniono jednak do zwiedzania turystom. W mieście znajdują się muzea o bardzo zróżnicowanym profilu. Od wspomnianego wcześniej muzeum ONZ, przez Muzeum Czerwonego Krzyża, aż po Muzeum Fizyki Praktycznej Microcosm. Osoby ceniące precyzję i dobre sprawdzone marki powinny odwiedzić muzeum poświęcone zegarmistrzowskiej firmie Patek Philippe. W zbiorach placówki znajduje się wiele eksponatów, począwszy od starych zegarków kieszonkowych po najnowsze modele naręczne. Najważniejszym miejscem, w którym koncentruje się towarzyskie życie mieszkańców miasta, jest Place du Bourg de Four w zabytkowym centrum Genewy. Znajdujące się na tym placu niewielkie kawiarenki, przez całą dobę wypełnione są gwarem i żywymi rozmowami. Na starym mieście w XII wieku wybudowano katedrę poświęconą św. Piotrowi, w której znajduje się krzesło należące wcześniej do Jana Kalwina. Spacerując ulicami zabytkowego centrum miasta, można odnieść wrażenie, że nie zasypia ono nigdy.