Bilety lotnicze z Polski do Hamburga

już od 78 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od78 PLN
zGdańska
od506 PLN
zWrocławia
od515 PLN
zBydgoszczy
od518 PLN
zKatowic
od518 PLN
zRzeszowa
od534 PLN
zPoznania
od544 PLN
zSzczecina
od609 PLN
zWarszawy
od758 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Hamburga są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Hamburga zapłacisz tylko 78 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Hamburga niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Hamburga wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 78 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Hamburga.
 


 
Hamburg, drugie co do wielkości niemieckie miasto z międzynarodowym lotniskiem jest również najbardziej ekologicznym w Europie – ponad połowę powierzchni zajmują tereny zielone: 1400 parków oraz ogrodów. Przez ulubieńców nazywany „Wenecją Północy” ze względu na liczne miejskie kanały. Z pewnością to jedno z najprzyjemniejszych miejsc do odwiedzenia. Hamburg przebudowany ze zgliszcz II wojny światowej dzisiaj jest niezwykle nowoczesny oraz postępowy, równie imponujący, co Berlin. To tutaj znajduje się jeden z największych portów w Europie, ale nie tylko. Jeśli przylecisz do Hamburga na pewno nie będziesz się nudził. W ciągu dnia warto pospacerować w jednym z wielu pięknych publicznych parków. Centralnie umieszczony Alsterpark jest prawdopodobnie najlepszy, leżący nad brzegiem jeziora, z doskonale utrzymanymi ogrodami. Można wypożyczyć kajaki czy łódki i cieszyć się piękny widokiem panoramy miasta. Stare Miasto nie jest duże, ale z pewnością warte odwiedzenia ze względu na piękny ratusz czy położony niedaleko nieskazitelny barokowy kościół. Za to w nocy, możesz przejść się słynną dzielnicą czerwonych latarni, która oferuje ogromny wybór klubów nocnych i barów, a poza tym grali tutaj Beatlesi!